Αρχική σελίδα Νέα - Ανακοινώσεις Αποτελέσματα πρόσκλησης εκδήλωσης ενδιαφέροντος

Αποτελέσματα πρόσκλησης εκδήλωσης ενδιαφέροντος

Αποτελέσματα πρόσκλησης εκδήλωσης ενδιαφέροντος για μεταφορά μαθητών και καθηγητών σε Κόνιτσα - Ιωάννινα στις 24/2/2018 και 25/2/2018

Σήμερα 5/02/2018, ημέρα Δευτέρα, και ώρα 18:30΄ συνεδρίασε η επιτροπή αξιολόγησης προσφορών τουριστικών γραφείων για τη μετακίνηση των μαθητών του σχολείου μας σε Κόνιτσα - Ιωάννινα, όπως αυτή ορίστηκε με την αριθ. 2/29-01-2018 πράξη του Δ/ντή του Εσπερινού ΓΕΛ Πρέβεζας.

Η επιτροπή αποφάσισε ότι μειοδότης της εκδρομής είναι το τουριστικό γραφείο KOSMAS TOURS με τιμή 395€ για (1) λεωφορείο συν 1,5€ ανά μαθητή για ασφάλεια αστικής και επαγγελματικής ευθύνης.

Oι άλλες προσφορές ήταν από τα γραφεία Γενικού Τουρισμού ΚΤΕΛ Πρέβεζας (Νικόπολις Τουριστικές Γραμμές) σε τιμή 550€ συνολικά στην οποία συμπεριλαμβάνεται και η ασφάλεια αστικής και επαγγελματικής ευθύνης και MALIZOGLOU TOURS σε τιμή 530€ συνολικά στην οποία συμπεριλαμβάνεται και η ασφάλεια αστικής και επαγγελματικής ευθύνης.

O Πρόεδρος

Κάτσενος Θεόδωρος                                   Τα Μέλη